Hakkımızda

Hakkımızda

2005 yılında kurulmuş olan şirketimiz başarı ve kaliteyi kendine ilke edinmiş ve kısa sürede büyüyerek sektörün öncü firmalarından biri olmuştur.

Sarimpeks Dış Ticaret mağaza kanallarına satış yapan ithalatçi bir firmadır.Kısa süreli planımız aynı zamanda güçlü bir bayi ağıda oluşturmaktır.

İthalatımızın ağırlıklı bölümünü elektronik aksesuar ürün grubu oluşturmaktadır.Distribütörü olduğumuz ürünler kısa sürede markalaşmış ve pazardaki lider yerini almıştır.

Ürün yelpazemiz arasında bulunan Dünyanın 3.büyük pil üreticisi VPW pil ve şarj cihazları,Power Bank,VPW Universal şarj cihazları setleri,VPW Ekran temizleme setleri, VPW bilişim aksesuarları (Notebook soğutucu,Universal notebook adaptörü,Kart okuyucu,OTG kablo,Usb Hub,Bluetooth adaptörü) Kore patentli yüksek ses teknolijisine sahip Sonic Boom PC kulaklık sektörde kalite ve teknoloji buluşturmuştur.

Sarimpeks Dış Ticaret gelişmiş servis departmanı ve ithalat konusunda uzman kadrosu ile ürün çeşidini ve teknolojisini hergeçen gün daha ileriye taşımaktadır.

Vizyonumuz:

  • Müşterilerimiz velinimetimizdir.
  • Daima “En iyi olmak” vazgeçilmez hedefimizdir.
  • Amacımız sürekli gelişmek için gerekli işgücü ve iş planını yaratmaktır.
  • Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine sadık kalmaktır.

 

Müşterilerimiz